>

cep telefonu melodileri | melodi indir | muzik indir | cep melodi

cep telefonu melodileri
melodiler Türleri

Monofonik
Bir monofonik melodi sadece notlar bir dizi, bir defada bir unutmayınız.

Polifonik
Bir polifonik melodi bir anda birkaç notlar oluşabilir. Ilk polifonik zil sesleri MIDI gibi yöntemlerle kayıt dizisi kullanılır. Bu kayıtların ve sentetik türev ürün belirli bir zamanda bir nota oynamak gerektiğini belirtmek gerçek enstrüman ses çalma aygıtı bağlıdır. Daha sonra farklı hakkında daha fazla söz edilebilir kompozisyon verileri ile birlikte, alet sentezlenmiş sesleri yerleşik herhangi bir telefondan ses bankada.
melodi indir

Gerçek Ses
Bir Gerçek Ses MP3 veya AAC gibi yaygın bir biçimde tipik olarak sadece bir ses kayıt bilinir, (ayrıca "videoklip", "Mastertone", "Superphonic melodi" ya da "ses kaydı" olarak da bilinir). genellikle şarkılar alıntılar ve Gerçek Sesler, Zil sesi olarak popüler olmuştur. İlk Gerçek sesler hizmet Aralık 2002'de dışarıdan başlandı. [22] "Kimya tarafından You My Hediyelik Truetone olarak dağıtılmak üzere ilk şarkı oldu.

Şarkı sesi
Bir "şarkı sesi" karaoke sahip bir kullanıcı kaydedilmiş ses kombinasyonu (zaman hem de paralel olarak ayarlanabilir) kurmak karaoke tarzı bir melodi.

Bir telefon zil sesleri ücretsiz indir, ve kendi ağ birleştirme eğer bir telefon görüşmesi dolayısıyla kullanıcı uyarı olarak geliyor. sabit hatlı telefon, çağrı sinyali, iyi için telefonun bağlı birine dönüşümü ile üretilen cep telefonları için bir elektrik akımı olabilir melodiler. Her cep telefonu için, bir ağ telefon cep telefonu araması için derinlemesine zil sesleri birleştiren bir mesaj gönderir.


Telefon "ring", gelen telefon verdongeln biri üretilen gürültüdür. erken telefonlar mekanizma zil o gerçeğinden eski kavram, bir zil sesi ortaya oluştururken, bir çan ve bir elektromanyetik odaklı çekiç vardı. Söz konusu elektrik sinyali hızla hareket edeceğini ve çekiç bırakın ve çan vurdu cep telefonu zil halka elektromıknatıs desteklenmektedir. Bir halka müşterilerinin telefon bir araya getirmek için DC Kuzey Amerika'da 20 hertz için 90 volt olduğunu zonklayan yanıp söner. Avrupa'da bu konuda bir

daha kısa bir mesafe ile Rings) aralarında karakter belirli bir numaradan yaptığı çağrı bağlamak için kullanılan olabilir.

Ayrıca, bir POTS telefon sistemi, bu konuda 100 volt [90 volt ve ABD'de 20 Hz] Bu sırada bir zil akımı, zonklayan bir DC sinyal göndererek oluşturulur. Titreşen DC değil, polarite alternatif ile, o zaman dışarı sıfıra sıfır maksimum gerilimden yanıp söner. Bugün bu sinyal, bu gezinin en çok satacak, hem mevcut zil sesi olarak uzun iyiliği için birleşebilir dijital sırf sabit olmayan dijital uçtan uca bir çoğunluk. eski telefonlarda, ayrıntıları gerilim bir telefon kadar bir zilin çalmasını yüksek empedans elektromıknatıs neden bağlantı için kullanıldı.

içinde Sabit telefonlar geç 20

Bu sorunun adının kaynağı "halka-dönüş" ya da "pre-dönüş", denir ki, herhangi bir mesafe sürmek Öncesinde aboneleri telefonun gerçek toplantılar bir şanstır halkasıdır iletkenler arasında çok düşük bir direnç, yukarı zil eğer , halka (çok kısa bir sürede daha fazla yararlanması için), bu yağışlı havalarda ve doğru bir biçimde monte hatları ile yaygındır. melodi indir.

erken parti hat sistemlerinde bu model bir Mors kodu bireysel hatları ile bugün telefon, yine de almalı belirgin mektup vardı, cep telefonu için zil sesleri tek halka ve çift yüzük, aslında Mors alfabesinin hayatta kalan tek örneği harfler T ve M sırasıyla. [Açıklama]

desen zil bir halka ritim olarak tanıdık. Bu sadece desen oluşturmak için bir halka üzerinde, yüksek gerilim üzerinde zil ve kaldırmak POTS sabit telefonlar, başına geçerlidir. Ne desen dünya çapında kullanılan farklı ülkede diğer desen ve bölgeden bölgeye değişmektedir.

bir dönüş bazı küçük ofis ve ev ofis olarak halka bir hizmet ilgili parti çizgisine farklı telefon numaraları, ancak, hareketli, aynı hat paylaşmak durumlarda faks makinesi ve telefon veriyor, bu sınıfın özellik hangi kural zil sesi genel olarak taşıyıcılar sms atarsanız denir isim markalı "Akıllı Ring", "Duet", "Çoklu Numarası", "Ident-a-Çağrı" gibi "Ringmaster." Her oda arkadaşı veya gençler, cep telefonu için zil adına bu durumda bazen altındakiler için aynı fiziksel hat atanan ikinci bir telefon numarasını en iyisi olarak bu aynı işlevi "Teen Hattı" pazarlanmaktadır.

Numaramı sinyaller hangi sessiz zaman bu çağrı sinyallerinin birinci ve ikinci patlamaları arasında cep telefonu zil sesleri için esnasında gönderdi.

Kesintiye zil dikkat kışkırtmak için tasarlanmış ve çalışmalar bir aralıklı iki sesi halka duymak kolay olduğunu gösterdi. Bu elma logosu parti hatlarında kullanılan bu zil kodlu ile ilgisi yoktu.
Tarih melodi indir

Att

A 1975 FCC sunulan, mp3 müzik online telefon hattı için üçüncü parti cihazlar izin verilir, üretici elektronik sesler ve melodiler cep telefonu melodileri için oldukça şematik üretmek ile kulağa telefonu aksesuarları parmak başladı. Insanlar da cep telefonu zil sesleri oynatmak için bir çağrı gelmesi için bir ayar müzikal bir tebrik kartı yongası kadar kullanır kendi parmakları var. Sonunda [3], cep telefon rehberi parmaklar için elektronik melodiler normdur. cep melodi, cep melodileri, cep telefon modelleri, melodiler cep telefonu, iphone, ipod ücretsiz indir, mp3, elma, logo, sms, zil sesleri, olmadan ücretsiz sms melodiler, cep telefonu, sms, ücretsiz, bir abonelik, abonelik, polifonik, Monofonik, MP3, gerçek müzik, telefon, ücretsiz, bedava, ücretsiz, kayıt olmadan indir, cep melodiler, serin duvar kağıtları, mms, wap gprs.

özelleştirilebilir melodiler NTT DoCoMo ile cep telefonu zil sesleri için ilk ticari cep telefonu zil sesleri NEC, yayınlanan May 1996 tarafından Japon Dijital Mova N103 Hyper oldu. [5] O MIDI formatındaki bir kaç hazır şarkıları vardı. cep telefonu için zil Eylül 1996, İDO, Denso Digital Minimo D319 satılan geçerli au olarak. elma logo sms

Ilk indirilebilir cep melodi servisi kuruldu ve 1998 yılının sonbaharında Finlandiya teslim Radiolinja sıfatıyla (cep telefonu artık ünlü bir Fin cep telefonu operatörü Elisa melodiler), hizmet denilen Harmonium, Vesa-Matti Pananen cep telefonu yanlış başladı. [7], harmonyum hem araçlarını monofonik zil sesleri oluşturmak ve bir cep telefonuna SMS yoluyla over-the-air (OTA) teslim etmek iphone mekanizma birleştirmek bireylere bağlı olarak içeriyordu. Kasım 1998 melodiler, Dijital Telefon Grubu (SoftBank Mobil) için kullanışlı Japonya'da benzer bir hizmet etmeye başladı.Burada havalı polifonik, gerçek müzik MP3 zil sesleri ve monofonik cep telefonları için alın! cep telefonunuza doğrudan indirin! Süper hafif ve büyük bir seçim! Sipariş şimdi! melodi indir, muzik indir, melodi ,melodi indir, muzikler, melodiler, cep melodi, cep melodileri, cep telefon modelleri, melodiler cep telefonu, iphone, ipod ücretsiz indir, mp3, elma, logo, sms, zil sesleri, olmadan ücretsiz sms melodiler, cep telefonu, sms, ücretsiz, bir abonelik, abonelik, polifonik, Monofonik, MP3, gerçek müzik, telefon, ücretsiz, bedava, ücretsiz, kayıt olmadan indir, cep melodiler, serin duvar kağıtları, mms, wap gprs